Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ beige pp container bag fibc ] eşleşme 22 Ürünler.
Polipropilen Bir Tonluk Torbalar Esnek Ara Dökme Konteynerler
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| Çanta Yüksekliği: | 80'' yüksek |
Naylon Dokuma Kaldırma ile Konteyner Büyük Toplu Jumbo Fibc Çantalar 1 Ton 1.5 Ton 2 Ton
| inşaat: | Dairesel |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs ila 3000lbs |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
Konteyner Büyük Toplu Jumbo Fibc Çantalar 1 Ton 1.5 Ton 2 Ton 38 * 38 * 50 "taşımak için
| inşaat: | Dairesel |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs ila 3000lbs |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
Tarım Ambalaj granülleri / pelet büyük çanta FIBC stevedore kayış ile
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Yem / Mineral Tozu Katlanabilir Nişasta Bölme Çantası Jumbo Plastik Torba ISO 9001 2008
| Kapasite: | 1000kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Renk: | beyaz, bej |
Toz Eşya Taşıma Dairesel / Boru Yapı Kum Dökme Torbası
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| sertifika: | SGS/CPTC |
Yuvarlak / Boru 1 Tonluk Big Bag
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| sertifika: | SGS/CPTC |
Kum Yapı Malzemesi İçin Gübre Fibc Taşıma Çantası 1000kg
| Başvuru: | Taşıma çantası |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Toplu Mal Ambalajında Üstü Büyük FIBC Toplu Çanta, 500kg- 3000kg SWL
| Ürün adı: | Upanel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", 40 * 40" |
| Renk: | siyah, beyaz, mavi, |
500 KG PP Dokuma Endüstriyel Toplu Konteyner, Çimento / İnşaat Malzemesi Ambalajı İçin Süper Çuval Çanta
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| Boyut Seçeneği: | 35*35'', 37*37'',39*39'' |
| sertifika: | SGS/CPTC |

