Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ bulk bag lifting loops ] eşleşme 443 Ürünler.
Dairesel / Borulu Yarım Çapraz Köşe PP Dokuma Big Bag FIBC Süper Çuval
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| sertifika: | SGS/CPTC |
| Kapasite: | 2200 pound |
Stevodore Strape ile Dairesel / Borulu Yarım Çapraz Köşe PP Dokuma Büyük Çanta FIBC
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| sertifika: | SGS/CPTC |
| Kapasite: | 2200 pound |
Fermuar Kapatma Süper Çuval ile Dairesel / Borulu PP Dokuma Büyük Çanta FIBC
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| sertifika: | SGS/CPTC |
| Kapasite: | 2200 pound |
Açık Üst Sarı Big Bag FIBC UV Taneli Ambalaj için 2200 LBS İşlenmiş
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | Sarı büyük çanta |
| Kapasite: | 2200 libre |
Pirinç / Un / Gıda için PP Malzeme Endüstriyel Gıda Sınıfı FIBC Büyük Çantalar
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | gıda sınıfı büyük çanta |
| Kapasite: | 2200 libre |
İletken PP Big Bag 1 Ton Süper Çuval Dökme Çanta Jumbo Big Bag
| Kapasite: | 1320 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Toplu Mal Ambalajında Üstü Büyük FIBC Toplu Çanta, 500kg- 3000kg SWL
| Ürün adı: | Upanel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", 40 * 40" |
| Renk: | siyah, beyaz, mavi, |
Blue Eleme - Prova Big Bag FIBC PP Dokuma Dairesel Kare Tabanlı Jumbo Torbalar
| Yazdır: | bir panelde en fazla üç renk |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Depo 1.5T Soya Fasulyesi Tohumları Polipropilen Bölme Torbası Kaplamasız Yüzey
| UV Tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 3300lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
VN Dökme Çanta Kaplamalı Dokuma Polipropilen Çantalar PP Dokuma Büyük Jumbo Çantalar
| Kapasite: | 3300 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |

