Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ bulk bag lifting loops ] eşleşme 443 Ürünler.
Gıda Sınıfı FIBC Big Bag 95x95x110cm, 5:1 SF Oranı
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
Gıda Sınıfı FIBC Büyük Çuval 1000kg Kapasite 5:1 Güvenlik Oranı
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 And 6:1 |
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
1000kg Capacity Un Bulk Bag Made with CROHMIQ Fabric for and Safe Storage Solutions
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge spout |
| Load Capacity: | 1000kg |
Tehlikeli Mallar İçin 35x35 "Kimyasal BM Big Bag / PP Toplu Çanta / FIBC
| Ürün adı: | bir ton çakıl çantası |
|---|---|
| Kapasite: | 2200 lbs'ye kadar |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
2 Ton Polipropilen Havalandırmalı Nefes Alabilir Baffle Toplu Çanta
| Yükleme Ağırlığı: | 2Ton |
|---|---|
| Alt Seçenek (Deşarj): | Düz taban |
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
Gıda Sınıfı FIBC Büyük Çuval 2205lbs Kapasiteli UV ASTM G 154-00
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
Gıda Sınıfı FIBC Big Bag 1000kg Kapasite 6:1 Güvenlik Oranı
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
35x35 "PP Toplu Çanta / Kimyasal Maddeler İçin Kimyasal Big Bag FIBC
| inşaat: | Dairesel |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs ila 3000lbs |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
3000LBS 35x35" Polipropilen Un Sertifikalı Havalandırmalı Ibc Bulk Çantalar Bej Renk
| inşaat: | dairesel |
|---|---|
| kapasite: | 2200 lbs ila 3000 lbs |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
1000KGS için Siyah / Gri U Panel Toplu Büyük Çanta FIBC Çapraz Köşe
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |

