Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ bulk bag lifting loops ] eşleşme 443 Ürünler.
500-2500kg Kaldırma Kapasitesi Fibc Toplu Çanta UV Dayanımlı PE/PP Astarlı Kaplamalı
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| Adedi: | 500 adet |
| Tepe: | Açık/Doldurma/Duffle |
% 100 bakire polipropilen gıda sınıfı FIBC, 6 kaldırma döngüsü ve Duffle Top seçeneği ile tasarlanmıştır.
| Türü: | Gıda sınıfı |
|---|---|
| Güvenlik Oranı: | 5:1 ve 6:1 |
| Kaldırma halkaları: | 2, 4, 6 |
Gıda Sınıfı FIBC 100x100x120cm 4 Kaldırma Halkası 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
High Capacity Conductive Bulk Bags Perfect for Customer Requirements
| Loop Style: | Cross Corner |
|---|---|
| Conductivity: | Conductive |
| Waterproof: | Yes |
Gıda Sınıfı UV İşlemli FIBC Big Bag ASTM G 154-00
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
Gıda Sınıfı FIBC Büyük Çuval ASTM G 154-00 UV Standardı %100 Birinci Sınıf Polipropilen
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
2200lbs Un Bulk Bags Strong and Durable for Heavy Duty Packaging
| Top Option: | Filling spout |
|---|---|
| Lifting Loops: | 4 |
| Un Certification: | UN Certified |
4 Yükseltme Loops Jumbo Liner Çanta Özel Endüstriyel Uygulamalar için
| Material: | Polyethylene (PE) |
|---|---|
| Bottom Closure: | Flat Or With Discharge Spout |
| Capacity: | 1000kg - 3000kg |
OHSAS 18001 Sertifikasyonu ve Köşe kaldırma döngüleri ile düz tabanlı 1 tonluk çantalar
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
|---|---|
| yeniden kullanılabilir: | - Evet. |
| Renk: | Beyaz |
Gıda sınıfı konik tabanlı FIBC toplu torba 2205lbs kapasite
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Sf: | 5:1, 6:1, |

