Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ bulk bag lifting loops ] eşleşme 434 Ürünler.
Ungroundable Anti Static Bulk Bags for Chemical Distribution Solutions
| Size: | 35 x 35 x 35 inches |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Capacity: | 4400 lbs |
Yarım Çapraz Köşe 1T Üstü Açık UN Sertifikalı Fibc Dökme Torbalar
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| tasarlamak: | Üstü açık |
| Kapasite: | 1000kg (1 ton) |
PE / PP Astar Fibc Toplu Çanta Özel Boyut
| Etiket: | Evet, evet. |
|---|---|
| Astar Malzemesi: | PE/PP |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
4/2/1 Kaldırma Halkaları ve Sertifikaları ile PE / PP Astar Malzemesi Fibc Toplu Çanta
| Kaldırma halkaları: | 4/2/1 |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
| Alt: | Düz/Boşaltma/Boşaltma |
Gıda sınıfı FIBC Toplu torba 1000kg SWL 100x100x120cm
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
1000kg One Ton Un Bulk Bags Versatile and Durable for Various Material Handling Needs
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Size: | 90x90x120cm |
Gıda Sınıfı FIBC Big Bag 95x95x110cm Açık Ağız 1000 kg Kapasite
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Type: | Food Grade |
500-2500kg Kaldırma Kapasitesi Fibc Toplu Çanta UV Dayanımlı PE/PP Astarlı Kaplamalı
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| Adedi: | 500 adet |
| Tepe: | Açık/Doldurma/Duffle |
% 100 bakire polipropilen gıda sınıfı FIBC, 6 kaldırma döngüsü ve Duffle Top seçeneği ile tasarlanmıştır.
| Türü: | Gıda sınıfı |
|---|---|
| Güvenlik Oranı: | 5:1 ve 6:1 |
| Kaldırma halkaları: | 2, 4, 6 |
Gıda Sınıfı FIBC 100x100x120cm 4 Kaldırma Halkası 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |

