Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ bulk bag lifting loops ] eşleşme 434 Ürünler.
4400lbs Capacity Conductive Bulk Bags for Conductive Materials
| Coating: | Uncoated |
|---|---|
| Uv Protection: | None |
| Material: | Polypropylene |
Endüstriyel Sınıf Ağır Hizmet Tipi Big Bag Güvenliği (Baskısız)
| Toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| Boyut: | 90cm x 90cm x 90cm |
1000kg Capacity Un Certified Bulk Bags with Anti Static 6mil Material
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Un Certification: | UN Certified |
| Material: | Polypropylene |
ISO 14001 Sertifikalı Toz Geçirmez 1 Tonluk Çuvallar, Tozsuz ve Güvenli Endüstriyel Uygulamalar için Köşe Kaldırma Halkaları ile
| Boyut: | 90cm x 90cm x 90cm |
|---|---|
| UV tedavisi: | standart ASTM G 154-00 |
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
1000Kg Dökme Ürünler İçin Özel Boyutlu Büyük Dokuma Jumbo Toplu Çanta Süper Çuval FIBC
| inşaat: | Dairesel |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs ila 3000lbs |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
Gıda Sınıfı UV İşlemli FIBC Big Bag ASTM G 154-00
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
Gıda Sınıfı FIBC Büyük Çuval 2205lbs Kapasiteli Dolum Ağızlı
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
Gıda Sınıfı FIBC Big Bag 95x95x110cm, 5:1 SF Oranı
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
Gıda Sınıfı FIBC Büyük Çuval 1000kg Kapasite 5:1 Güvenlik Oranı
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 And 6:1 |
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
1000kg Capacity Un Bulk Bag Made with CROHMIQ Fabric for and Safe Storage Solutions
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge spout |
| Load Capacity: | 1000kg |

