Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ fibc type c ] eşleşme 392 Ürünler.
Cross Corner 2205 Lbs Baffle Bag for Heavy Duty Industrial Applications
| Baskı: | Özel |
|---|---|
| Adı: | PP Kumaş 4 Panel Baffle Bag |
| Boyut: | Özel |
Beyaz 39x39 "4400lbs Yanıcı Malzeme İçin İletken Büyük Çanta
| Ürün adı: | C tipi iletken çanta |
|---|---|
| Alt Boyut: | 39 * 39 ", 41 * 41 '' |
| renk: | Beyaz |
İletken PP Big Bag 1 Ton Süper Çuval Dökme Çanta Jumbo Big Bag
| Kapasite: | 1320 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
1000 kg Anti statik Endüstriyel Toplu Çanta CROHMIQ mavi / beyaz depolama kimyasal toz için
| Ürün adı: | D tipi enerji tüketen torba |
|---|---|
| Malzeme: | CROHMIQ kumaşı |
| Renk: | Mavi / Beyaz |
Anti statik dökme torbalar CROHMIQ mavi
| Ürün adı: | D tipi enerji tüketen torba |
|---|---|
| Malzeme: | CROHMIQ kumaşı |
| Renk: | Mavi / Beyaz |
Taşıma için Geri Dönüştürülebilir 6OZ Havalandırmalı Toplu Torbalar
| Tip: | büyük çanta |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs ila 3000lbs |
| Malzeme: | PP |
Dökme Malların Depolanması ve Taşınması için Dairesel Topraklanabilir Konteyner Astar Çantaları
| Yazdırılabilir: | Evet |
|---|---|
| Tedavi: | uv işlenmiş |
| Alt boyut: | 35*35'', 39*39'', 41*41'' |
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Alt Seçenek: | boşaltma musluğu |
6mil Thickness Ventilated Bulk Bags with UV Stabilization
| Dust Proof: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Color: | White |
Endüstriyel için 1 Tonluk Eleme Önleyici Konteyner Astar Çantaları 6mil Suya Dayanıklı Kargo Çantaları
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| UV koruması: | Evet |
| Özellik: | Su geçirmez, Geri Dönüştürülebilir, Eleme Önleyici |

