Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ fibc type c ] eşleşme 392 Ürünler.
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Malzeme: | polipropilen |
1 Tonluk Anti-Statik Büyük Toplu Çantalar 500KG Kapasiteli
| BOYUT: | 6 OZ |
|---|---|
| UV koruması: | Evet |
| Malzeme: | PP |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
Özelleştirilmiş Dört Döngüler BM tarzı büyük jumbo çanta 600 kg OF bakire PP
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 600kg |
| güvenlik oranı: | 6: 1 |
Tehlikeli madde depolama için 2200lbs BM büyük çanta
| uv tedavisi: | standart ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Yazdır: | ile veya hayır |
Tehlikeli maddeler için BM büyük çanta
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
|---|---|
| Ürün adı: | BM sertifikası ile büyük çanta |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
IMDG için 3000 lbs Polipropilen 6 OZ Un Sertifikalı Toplu Çantalar
| renk: | Beyaz |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| kapasite: | 3000 libre |
1000kg Un Sertifikalı Toplu Çanta Dokuma PP Lamine Kumaş
| Malzeme: | dokuma PP |
|---|---|
| Ürün adı: | BM sertifikasına sahip büyük çanta |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Özel Paketleme Gereksinimleriniz için Özel Yapılmış Baffle Torbaları
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
|---|---|
| geri dönüştürülebilir: | - Evet. |
| Malzeme: | polipropilen |
Black Cross Corner Baffle Bag Perfect for Packaging Solutions
| UV Direnci: | - Evet. |
|---|---|
| Statik Direnç: | - Evet. |
| Renk: | Beyaz |

