Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ label fibc bulk bag ] eşleşme 329 Ürünler.
4-Panel 850KGS sift-geçirmez saptırma polip Polipropilen Toplu Çantalar için nişasta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 1870lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Soya fasulyesi / tohumlar için stevedore kayış ile büyük 4-Panel Toplu Çanta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Gıda Sınıfı FIBC 1000kg Kapasiteli %100 Birinci Sınıf Polipropilen
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
Güvenli nakliye için 1000 kg yük kapasitesi ile statik karşıt kaplama ve çapraz köşeli döngüler
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
UV Siyah İletken Big Bag Anti Statik Kaplamaya Karşı Mükemmel Direnç
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| UV direnci: | Harika |
| Kimyasal Direnç: | Harika |
Gıda Sınıfı FIBC Çuval 2205lbs Kapasite 5:1 SF Oranı ile
| Sf: | 5:1, 6:1, |
|---|---|
| Type: | Food Grade |
| Feature: | Food Grade |
UV Direnci İletken Big Bag İyi Soğuğa Direnç Kimyasal Direnç
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| yırtılma gücü: | Harika |
| Dikiş Gücü: | çift dikiş |
İyi Soğuğa Dayanıklılık İyi Su Direncine Sahip Özelleştirilmiş İletken Big Bag
| yırtılma gücü: | Harika |
|---|---|
| Korozyona karşı direnç: | UV |
| Kimyasal Direnç: | Harika |
Kimyasal Paket için İletken Fibc Toplu Büyük Jumbo Antistatik Torbalar 1000kg 1200kg
| Yükleme Ağırlığı: | 2Ton |
|---|---|
| Alt seçenek (deşarj): | Düz taban |
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
Topraklı PP FIBC İletken Big Bag Toplu Saklama Torbaları Beyaz 2205lbs
| Sertifika: | NEL / SGS |
|---|---|
| Yeteneği: | anti-statik eleme |
| Malzeme: | anti-statik pp kumaş |

