Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ label fibc bulk bag ] eşleşme 329 Ürünler.
Polipropilen Oluklu İletken Büyük Torbalar Esnek Ara Dökme Konteynerler
| kapasite: | 800kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
Tehlikeli Yanıcı Tozlar İçin Groundable Olmayan İletken Big Bag 500kg
| Ürün adı: | topraklanmamış büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | anti-statik pp kumaş |
| Yeteneği: | Anti-statik |
1 Ton İletken Big Bag Anti-Statik Pp Kumaş için Groundable, 5-1 Güvenlik Faktörü
| kapasite: | 2200 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| malzeme: | antistatik pp kumaş |
U - Panel TİPİ C İletken Büyük Çantalar Hap Ambalajı İçin Alt Kapak
| Kapasite: | 1320lbs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
Baffle İletken Big Bag, Pp Kumaş Malzemeli Büyük Anti Statik Çantalar
| Sertifika: | NEL / SGS |
|---|---|
| Yeteneği: | anti-statik eleme |
| Malzeme: | anti-statik pp kumaş |
Yanıcı Madde İletken Big Bag 4400lbs Kapasite
| Ürün adı: | topraklı iletken big bag |
|---|---|
| Yetenek: | antistatik |
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
Çimento / mineral / kimyasal madde taşımacılığı 1 Ton çanta FIBC U-panel
| Ürün adı: | U-paneli 1 tonluk torba |
|---|---|
| kapasite: | 2200 libre |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Ağırlık: | 1.5kg |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Kullanımı: | Toplu malzemelerin taşınması ve depolanması |
|---|---|
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
| özelleştirilebilir: | - Evet. |

