Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ one ton big bag jumbo bag ] eşleşme 38 Ürünler.
Üstü açık toprak, çimento / mineraller Kolay doldurma ve boşaltma için 1 Ton Jumbo Torba
| Ürün adı: | üstü açık 1 tonluk çanta |
|---|---|
| döngüler: | köşe döngüleri |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Virgin Woven Esnek Orta Düzey Toplu Fibc Jumbo Toplu Çantalar
| Kapasite: | 3300 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Soya fasulyesi / tohumlar için esnek ara dökme konteyner 1.5 ton büyük bölme çantası
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 3300lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
ADR RID ve IMDG Taşımacılığı için PP FIBC kaplı ve kaplanmamış 1 tonluk torbalar
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Toprak / çimento için 1 ton torba
| Ürün adı: | 1 tonluk çanta |
|---|---|
| Döngüler: | köşe döngüleri |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
U-panel çimento için 1 ton torba
| Ürün adı: | U panel 1 tonluk çanta |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Çimento / mineral / kimyasal madde taşımacılığı 1 Ton çanta FIBC U-panel
| Ürün adı: | U-paneli 1 tonluk torba |
|---|---|
| kapasite: | 2200 libre |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Düz Tabanlı Gıda Sınıfı FIBC, Dolum Ağzı ile Fibc Büyük Çantalar
| Ürün adı: | gıda sınıfı büyük çanta |
|---|---|
| UV standardı: | ASTM G 154-00 |
| Renk: | Beyaz |
Bej Dairesel 1 ton Gıda Sınıfı FIBC, iki muamele UV ile işlenmiş
| renk: | Beyaz |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| sertifika: | SGS/CPTC |
2200 Lbs Beyaz Gıda Sınıfı FIBC, PE Astarlı Kaplamasız Bir Ton Çanta
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| Sertifika: | SGS / CPTC |

