Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ one ton big bag jumbo bag ] eşleşme 38 Ürünler.
Büyük Çanta / Fibc / Toplu Çanta için Bir Ton Liner Çanta Toplu Liner 6mil Kalınlığı
| Ürün adı: | bölme astarı |
|---|---|
| Renk: | Doğal |
| Kalınlığı: | 6mil |
3000LBS Bir Ton Büyük Çanta Jumbo Çanta Ağır Görevli Endüstriyel Uygulamalar için
| Toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Malzeme: | polipropilen |
| Boyut: | 90x90x100cm |
Tarımsal Kullanım İçin Bir Ton BOPP Lamine Torbalar Film Kaplı FIBC Büyük Çantalar
| Ürün adı: | BOPP lamine çanta |
|---|---|
| Malzeme: | BOPP baskılı film artı PP |
| Renk: | BOPP filmi için 6 renk |
UV Stabilizasyonlu Beyaz / Siyah PP 1 Ton Jumbo Çanta 90x90x120cm
| Ürün adı: | Upanel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Renk: | beyaz, mavi, siyah |
Transport Big Bag FIBC 6OZ Fabric for Safe and Durable Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Usage: | Transportation and storage of bulk materials |
Endüstriyel Plastik Jumbo Çanta Özel Ambalaj Büyük Çuval 2000KG
| Döngü: | 4 Döngü Güçlü Dayanıklı |
|---|---|
| Malzeme: | PP |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
Toplu Mal Ambalajında Üstü Büyük FIBC Toplu Çanta, 500kg- 3000kg SWL
| Ürün adı: | Upanel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", 40 * 40" |
| Renk: | siyah, beyaz, mavi, |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
2 tonluk polipropilen havalandırmalı solunumlu, kimyasal dayanıklılığı ve iletkenlik özellikleri olan büyük miktarda torba.
| Sealing Strength: | Well |
|---|---|
| Stitch Strength: | Double Stitch |
| Resistance to Water: | Good |
Suya karşı iyi dayanıklılık, mükemmel kimyasal dayanıklılık
| Resistance to UV: | Excellent |
|---|---|
| Color: | Black |
| Stitch Strength: | Double Stitch |

