Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ one ton flexible intermediate bulk container bags ] eşleşme 22 Ürünler.
Yuvarlak / Boru 1 Tonluk Big Bag
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| sertifika: | SGS/CPTC |
Çevresel Geri Dönüşümlü Tamamen Kuşaklı Big Bag FIBC İki Ton Dört Döngü
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| Kaldırma halkaları: | tamamen kuşaklı |
One Ton Big Bag Sack The Dependable Packaging Solution for Heavy-Duty Needs
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |
|---|---|
| Malzeme: | polipropilen |
| Toz geçirmez: | - Evet. |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
3000LBS Bir Ton Büyük Çanta Jumbo Çanta Ağır Görevli Endüstriyel Uygulamalar için
| Toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Malzeme: | polipropilen |
| Boyut: | 90x90x100cm |
Büyük Çanta / Fibc / Toplu Çanta için Bir Ton Liner Çanta Toplu Liner 6mil Kalınlığı
| Ürün adı: | bölme astarı |
|---|---|
| Renk: | Doğal |
| Kalınlığı: | 6mil |
Yarım Çapraz Köşe 1T Üstü Açık UN Sertifikalı Fibc Dökme Torbalar
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| tasarlamak: | Üstü açık |
| Kapasite: | 1000kg (1 ton) |
Sanayi kimyasal tozlar 2 ton ulaşım bölme çantası, taşıma büyük çanta
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
|---|---|
| Ürün adı: | küp çanta |
| Liner: | No |
Un / karbon 1 ton büyük bölme çantası, 2200 lbs kapasiteli 1 ton Jumbo Çanta
| Renk: | Sarı |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Depo 1.5T Soya Fasulyesi Tohumları Polipropilen Bölme Torbası Kaplamasız Yüzey
| UV Tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 3300lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |

