Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ one ton flexible intermediate bulk container bags ] eşleşme 22 Ürünler.
Özel ambalaj gereksinimleriniz için özelleştirilebilir Big Bag FIBC
| Boyut: | 90x90x100cm |
|---|---|
| UV koruması: | - Evet. |
| Kapasite: | 1000kg |
Esnek Ara Dökme Konteynerler FIBC big bag dört flooplu 1 ton
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| sertifika: | SGS/CPTC |
Toplu Ambalaj PP Ibc Plastik Kaplar, Bir Ton Esnek Konteyner Çanta
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Dört Döngü 1000KGS Büyük Çanta FIBC, Toprak Mineral Yapısı Bir Tonluk Toplu Çantalar
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| sertifika: | SGS/CPTC |
Soya fasulyesi / tohumlar için esnek ara dökme konteyner 1.5 ton büyük bölme çantası
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 3300lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Polipropilen Bir Tonluk Torbalar Esnek Ara Dökme Konteynerler
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| Çanta Yüksekliği: | 80'' yüksek |
1000KGS 1 Tonluk Çanta Big Bag Konteyner Kırmızı Turuncu Sarı Blur Yeşil
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Standart U-panel 1.5 ton Big Bag FIBC inşaat için üstü açık
| Ürün adı: | u paneli çanta |
|---|---|
| Tedavi: | uv işlenmiş |
| Renk: | Beyaz |
Kimyasallar Yeni PP Malzeme Big Bag FIBC Ton Toplu Çanta 2205lbs
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Flap kapağı U panel polipropilen 1 Tonluk torbalar Esnek Ara Dökme Konteynerler
| Ürün adı: | kapaklı 1 tonluk torba |
|---|---|
| döngüler: | köşe döngüleri |
| güvenlik oranı: | 5:1 |

