Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ one ton un bulk bags ] eşleşme 124 Ürünler.
3000LBS Bir Ton Büyük Çanta Jumbo Çanta Ağır Görevli Endüstriyel Uygulamalar için
| Toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Malzeme: | polipropilen |
| Boyut: | 90x90x100cm |
Antistatik Çantalar 10^4-10^6 Ohm/sq Özel Boyut Mükemmel Aşınma Direnci
| Boyut: | Büyük |
|---|---|
| UV direnci: | Harika |
| Aşınmaya Karşı Direnç: | Harika |
One Ton Big Bag Sack The Dependable Packaging Solution for Heavy-Duty Needs
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |
|---|---|
| Malzeme: | polipropilen |
| Toz geçirmez: | - Evet. |
Gübre Statik Bozulması için İletici Büyük Poşet 0.5 saniyeden Az Özel Tasarım
| Resistance to Corrosion: | Uv |
|---|---|
| Resistance to UV: | Excellent |
| Static Decay: | Less Than 0.5 Seconds |
Suya karşı iyi dayanıklılıklı antistatik torbalar 1000kg ve iyi mühürleme gücü
| Material: | Conductive Fabric |
|---|---|
| Resistance to Water: | Good |
| Stitch Strength: | Double Stitch |
1 Tonluk Fibc Büyük Jumbo Çuvalları için Ultraviyole ve Kimyasallara Mükemmel Direnci
| Resistance to Corrosion: | Uv |
|---|---|
| Resistance to Cold: | Good |
| Color: | Black |
Özel ambalaj gereksinimleriniz için özelleştirilebilir Big Bag FIBC
| Boyut: | 90x90x100cm |
|---|---|
| UV koruması: | - Evet. |
| Kapasite: | 1000kg |
Çok iyi UV direnci ve korozyon direnci olan özel iletken büyük torba
| Surface Resistance: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| Material: | Conductive Fabric |
| Stitch Strength: | Double Stitch |
Kimyasal Paket için İletken Fibc Toplu Büyük Jumbo Antistatik Torbalar 1000kg 1200kg
| Yükleme Ağırlığı: | 2Ton |
|---|---|
| Alt seçenek (deşarj): | Düz taban |
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
Işınlayıcı kumaş ve yüzey direnci ile siyah büyük iletken torba
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| UV direnci: | Harika. |
| Malzeme: | İletken Kumaş |

