Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ one ton un bulk bags ] eşleşme 124 Ürünler.
U-panel konstrüksiyon üstü açık 1 ton torba
| Ürün adı: | üstü açık 1 tonluk çanta |
|---|---|
| Döngüler: | köşe döngüleri |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
2000kgs Havalandırmalı Çok Fonksiyonlu UN Baskılı Büyük Çanta
| Malzeme: | %100 bakire pp |
|---|---|
| Ürün adı: | BM sertifikasına sahip büyük çanta |
| güvenlik oranı: | 6:1 |
Toprak / çimento / mineraller için etek üstü dairesel polipropilen 1 Ton çanta
| Ürün adı: | Standart U-paneli 1 tonluk torba |
|---|---|
| döngüler: | köşe döngüleri |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Toz Ambalaj için Bir Ton Sift Prova TYPE C PP İletken Big Bag
| Kapasite: | 1000kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
Polipropilen OF Endüstriyel ambalaj Büyük çapraz köşe 1 Ton Çanta
| renk: | gri |
|---|---|
| kapasite: | 2200 libre |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Çimento / mineral / kimyasal madde taşımacılığı 1 Ton çanta FIBC U-panel
| Ürün adı: | U-paneli 1 tonluk torba |
|---|---|
| kapasite: | 2200 libre |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Ağır ağırlık oluşturucu boru hattı Çakıl Toplu Çanta, petrol endüstrisi Big Bag İki Ton
| Ürün adı: | boru çuval, boru hattı çantası |
|---|---|
| Kapasite: | 1600 lbs - 12500lbs arası |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Petrol Endüstrisi Toplu Çakıl Torbaları, PP Dokuma Çanta 12 `` ila 48 ''
| Ürün adı: | boru çuval, boru hattı çantası |
|---|---|
| Kapasite: | 1600 lbs - 12500lbs arası |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Çimento / Mineraller Ambalajı İçin UV İşlenmiş% 100 Virgin PP U-Panel Jumbo Çanta
| Ürün adı: | U panel jumbo çanta |
|---|---|
| Döngüler: | köşe döngüleri |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
FIBC% 100 Saf Pp Malzeme Ton Çanta, Bölmeli Jumbo Plastik Çanta
| Renk: | beyaz, |
|---|---|
| Malzeme: | PP |
| İnşaat: | Upanel |

