Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ one ton un bulk bags ] eşleşme 124 Ürünler.
Builder İnşaatı İçin Üstü Açık Düz Alt Ton PP Dokuma Toplu Çanta
| Boy: | 35x35x35" |
|---|---|
| Malzeme: | dokuma PP |
| Kapasite: | 2200 lbs'ye kadar |
1 Ton Havalandırmalı Fibc Torbalar Topraksız Süper Çuval
| Ürün adı: | topraklanmamış büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
| Yetenek: | antistatik |
Bir Ton Paketi İçin Su Penetran PP Kumaş Havalandırmalı Toplu Çantalar
| Ürün adı: | su nüfuz kumaş big bag |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| uv tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
2 Ton Polipropilen Havalandırmalı Nefes Alabilir Baffle Toplu Çanta
| Yükleme Ağırlığı: | 2Ton |
|---|---|
| Alt Seçenek (Deşarj): | Düz taban |
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
1000KGS 1 Tonluk Çanta Big Bag Konteyner Kırmızı Turuncu Sarı Blur Yeşil
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
UV Stabilizasyonlu Beyaz / Siyah PP 1 Ton Jumbo Çanta 90x90x120cm
| Ürün adı: | Upanel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Renk: | beyaz, mavi, siyah |
Toplu Mal Ambalajında Üstü Büyük FIBC Toplu Çanta, 500kg- 3000kg SWL
| Ürün adı: | Upanel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", 40 * 40" |
| Renk: | siyah, beyaz, mavi, |
1 Ton Süper Çuval İletken HDPE Astarlı Big Bag
| sertifika: | NEL/SGS |
|---|---|
| Özellik: | nefes alabilir |
| Malzeme: | %100 polipropilen |
Soya fasulyesi / tohumlar için esnek ara dökme konteyner 1.5 ton büyük bölme çantası
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 3300lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
İletken PP Big Bag 1 Ton Süper Çuval Dökme Çanta Jumbo Big Bag
| Kapasite: | 1320 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |

