Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ pe container liner bags ] eşleşme 152 Ürünler.
Çimento nakliye taşımacılığı için küp şaşkın inşaat PE astar çanta
| Ürün adı: | bölme inşaat astarı |
|---|---|
| Kalınlığı: | 4mil, 6mil |
| İnşaat: | bölme, küp |
Gıda Kahve Çekirdekleri Konteyner Toplu Astar Torbaları Ile Kirliliği Önlemek
| Ürün adı: | kuru dökme konteyner astar çanta |
|---|---|
| Yazdır: | siyah veya baskılı |
| Boyutu: | 20'ft veya 40'ft konteyner için uygun |
Kahve Çekirdekleri Mineraller için CPTC 40ft PP Deniz Kuru Dökme Konteyner Astarı
| Ürün adı: | kuru dökme konteyner astar torbası |
|---|---|
| Yazdır: | siyah veya baskılı |
| astar: | ile veya hayır |
Tarımsal ürünler / kaplar için kimyasal astar çantalar Dört panel
| Ürün adı: | kuru dökme yük konteyner atık torbası |
|---|---|
| Malzeme: | PP veya PE |
| Boyutu: | 20'ft veya 40'ft konteyner için uygun |
4 Yükseltme Loops Jumbo Liner Çanta Özel Endüstriyel Uygulamalar için
| Material: | Polyethylene (PE) |
|---|---|
| Bottom Closure: | Flat Or With Discharge Spout |
| Capacity: | 1000kg - 3000kg |
UV istikrarlı Jumbo Liner Torbası 36*36' Alt Boyutu Özel Paketleme Çözümleri İçin
| Lifting Loops: | 4 Loops Or Customized |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Material: | Polyethylene (PE) |
PE Film 4 Panel Dökme Nakliye Konteyner Gömlekleri UV işlemli
| Ürün adı: | 4 panelli çanta |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35*35'', 36*36'',39*39", |
| Renk: | Beyaz mavi, |
Büyük Konteyner Astar Pp Dokuma Çanta, Konteynerler için Astar Çanta
| Ürün adı: | 4 panel çanta |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Renk: | Beyaz, mavi, |
35*35' Alt Boyutlu Jumbo Liner Çantası, Düz veya Serbest Çıkış Kapaklı
| Treatment: | UV Treated |
|---|---|
| Liner Type: | Form-Fit Or Loose-Fit |
| Color: | White, Transparent Or Customized |

