Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ pe container liner bags ] eşleşme 152 Ürünler.
Yükleme ve Taşıma İçin Topraklanabilir 500KG Big Bag FIBC
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| Boyut Seçeneği: | 35*35'', 37*37'',39*39'' |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 ve 6:1 |
Toplu Ambalaj PP Ibc Plastik Kaplar, Bir Ton Esnek Konteyner Çanta
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Customizable Big Bag Sack with PE/PP Liner Material and Printing
| MOQ: | 500pcs |
|---|---|
| Coating: | UV Resistant |
| Color: | White, Blue, Green, Etc. |
4 Köşe Saplı Üstü Açık Düz Tabanlı FIbc Nakliye Konteyneri, 1000 KG Kapasite
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Gemicilik ve Kargo İşleme için UV Tedavili Kuru Toplu Toplu Konteyner Çantası Boş veya Basılı
| Size: | Customized |
|---|---|
| Bottom Closure: | Flat Or With Discharge Spout |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’,39*39 |
1000kg kapasiteli Esnek Ara Dökme Konteynerler / PP Dokuma Jumbo Torbalar FIBC
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Virgin PP 2750lbs ASTM G154-00 Tehlikeli Maddeler İçin UN Big Bag Fibc Konteyner
| malzeme: | %100 bakire PP |
|---|---|
| Ürün adı: | BM sertifikasına sahip büyük çanta |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
2200lbs depolama tehlikeli mal BM Toplu Çanta Esnek Ara Toplu Konteynerler
| uv tedavisi: | standart ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Yazdır: | ile veya hayır |
Anti Statik NEL Fibc Konteyner Toprak Direnci Patlama Önleme
| Ürün adı: | topraklanmış iletken büyük torba |
|---|---|
| kabiliyet: | anti-statik |
| Malzeme: | anti-statik PP kumaş |
Taşıma Kimyasal Tozlarında Kullanılan Büyük İletken Dökme Torbalar
| Ürün adı: | Tip C iletken çanta |
|---|---|
| Alt Boyut: | 39*39'',41*41'' |
| Renk: | Beyaz |

