Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ pe liner material big bag ] eşleşme 215 Ürünler.
Özelleştirilmiş Dört Döngüler BM tarzı büyük jumbo çanta 600 kg OF bakire PP
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 600kg |
| güvenlik oranı: | 6: 1 |
PP Düz Tabanlı BM Kimyasal Fibc Büyük Jumbo Çanta 2750lbs 6-1 güvenlik oranı
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
|---|---|
| Ürün adı: | BM sertifikası ile büyük çanta |
| güvenlik oranı: | 6: 1 |
CPTC Tam Üstü Açık 500KG Pp Toplu Çantalar, Fibc Jumbo Çantalar
| Ürün adı: | BM büyük çanta |
|---|---|
| malzeme: | %100 bakire PP |
| UV tedavisi: | standart ASTM G 154-00 |
3000lbs UN sertifikalı toplu çanta FIBC polipropilen 6 OZ ila 7 OZ, özelleştirilmiş boyutu
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| Kapasite: | 3000 kg |
2200lbs depolama tehlikeli mal BM Toplu Çanta Esnek Ara Toplu Konteynerler
| uv tedavisi: | standart ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Yazdır: | ile veya hayır |
4 Döngü BM Sertifikalı 600kg Pp Fibc Torbaları Düz Dipli
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| kapasite: | 600kg |
| güvenlik oranı: | 6:1 |
Toplu Ambalaj PP Ibc Plastik Kaplar, Bir Ton Esnek Konteyner Çanta
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Anti-statik astar UV ile Jumbo Çanta 1000kg Gıda Sınıfı FIBC
| renk: | Beyaz |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| sertifika: | SGS/CPTC |
Yanmaz Mallar İçin Baffle İletken Endüstriyel Dökme Torbalar
| sertifika: | NEL/SGS |
|---|---|
| Yetenek: | anti-statik anti-eleme |
| malzeme: | antistatik pp kumaş |
Depolama Boyaları Yanıcı Kimyasal Ürünler FIBC Jumbo Çanta İletken
| kapasite: | 500kgs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| Ürün adı: | topraklanmış büyük çanta |

