Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ pe pp liner material flexible intermediate bulk container ] eşleşme 60 Ürünler.
Hafif Yük Malzemesi Taşımacılığı için 1 Kaldırma Halkalı ve UV Dayanımlı Kaplamalı Açık Üst Büyük Çuval FIBC
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Liner Material: | PE/PP |
| Lifting Loops: | 4/2/1 |
ISO Sertifikalı ve 500-2500kg Kaldırma Kapasiteli UV Dayanımlı Büyük Çuval FIBC (Esnek Orta Boy Konteyner) - Dökme Malzeme Taşımacılığı İçin
| MOQ: | 500pcs |
|---|---|
| Coating: | UV Resistant |
| Lifting Loops: | 4/2/1 |
SGS Sertifikalı Özelleştirilmiş Big Bag FIBC PE / PP Astar Malzemesi
| Kaldırma halkaları: | 4/2/1 |
|---|---|
| Astar Malzemesi: | PE/PP |
| astar: | Evet |
1000kg kapasiteli Esnek Ara Dökme Konteynerler / PP Dokuma Jumbo Torbalar FIBC
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Toplu Ambalaj PP Ibc Plastik Kaplar, Bir Ton Esnek Konteyner Çanta
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
4 Köşe Saplı Üstü Açık Düz Tabanlı FIbc Nakliye Konteyneri, 1000 KG Kapasite
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
2200lbs depolama tehlikeli mal BM Toplu Çanta Esnek Ara Toplu Konteynerler
| uv tedavisi: | standart ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Yazdır: | ile veya hayır |
Anti Statik NEL Fibc Konteyner Toprak Direnci Patlama Önleme
| Ürün adı: | topraklanmış iletken büyük torba |
|---|---|
| kabiliyet: | anti-statik |
| Malzeme: | anti-statik PP kumaş |
PE Astarlı Gri U-Panel Büyük FIBC UV İşlemli Polipropilen Dökme Çantalar
| Ürün adı: | u paneli çanta |
|---|---|
| Tedavi: | uv işlenmiş |
| Renk: | Gri |
2205 Lbs FIBC Toplu Çanta Esnek Konteyner Çanta Yenilikçi Boru Şeklinde Gövde Tasarımı
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |

