Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ pe pp liner material flexible intermediate bulk container ] eşleşme 60 Ürünler.
UV Dayanıklı Fibc Toplu Çantalar 500-2500kg Kaldırma Kapasitesi Adedi 500 adet
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| Renk: | Beyaz, mavi, yeşil vb. |
| Alt: | Düz/Boşaltma/Boşaltma |
beyaz 2200LBS Polipropilen Jumbo Dökme Big Bag FIBC
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2200lbs |
Etiketli ve Astarlı Özelleştirilmiş Fibc Toplu Çanta
| Renk: | Beyaz, mavi, yeşil vb. |
|---|---|
| Adedi: | 500 adet |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
Astarlı ve Baskılı Endüstriyel Polipropilen Fibc Toplu Çanta
| Kaldırma kapasitesi: | 500-2500KG |
|---|---|
| Adedi: | 500 adet |
| Malzeme: | polipropilen |
Depolama Alt Büyük Torba FIBC Güvenlik Faktörü 5: 1 ve Ağır Görevli Malzeme İşlemleri için UV Dirençli Kaplama
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Bottom: | Plain/Discharge/Spout |
| MOQ: | 500pcs |
Yarım Çapraz Köşe 1T Üstü Açık UN Sertifikalı Fibc Dökme Torbalar
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| tasarlamak: | Üstü açık |
| Kapasite: | 1000kg (1 ton) |
2 kaldırma döngüsü ve 500-2500 kg kaldırma kapasitesi olan uzun ömürlü polipropilenden yapılmış büyük poşet FIBC
| MOQ: | 500pcs |
|---|---|
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
500-2500kg Lifting Capacity Bulk Bag with Liner High Capacity and Durability
| Liner Material: | PE/PP |
|---|---|
| Coating: | UV Resistant |
| Color: | White, Blue, Green, Etc. |
Etiketli ve Baskılı Özelleştirilmiş Big Bag Çuval
| Baskı: | Evet |
|---|---|
| Malzeme: | polipropilen |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
Düz Alt ve Üstü Açık FIBC Big Bag Etiketli
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| astar: | Evet |
| Kaldırma halkaları: | 4/2/1 |

