Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ polypropylene fibc bulk bag ] eşleşme 391 Ürünler.
4 Köşe Saplı Üstü Açık Düz Tabanlı FIbc Nakliye Konteyneri, 1000 KG Kapasite
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Tam üstü açık 500 KG UN büyük çanta FIBC Toplu Ambalaj tehlikeli mal
| Ürün adı: | BM büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| UV tedavisi: | standart ASTM G 154-00 |
UN bir Tonluk toplu çanta tehlikeli mal ambalaj, bir ton kum büyük çanta
| Kapasite: | 2200lbs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 6: 1 |
| Sertifika: | SGS / CPTC |
1.5 Ton Yan Dikiş Big Bag FIBC Polipropilen UV Endüstri İçin İşlenmiş
| Ürün adı: | büyük çanta |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| sertifika: | SGS/CPTC |
CPTC Un Fibc Jumbo Toplu Çantalar Dört Panel PE Kilitli
| Ürün adı: | evcil hayvan büyük çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 37*37' |
| Renk: | yukarıdaki resim gibi |
1000Kg Dökme Ürünler İçin Özel Boyutlu Büyük Dokuma Jumbo Toplu Çanta Süper Çuval FIBC
| Ürün adı: | 1 ton U-paneli çanta |
|---|---|
| döngüler: | köşe döngüleri |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Bölmeli ve Siyah Karbon İçin Eleme Önleyicili Çapraz Köşe Big Bag FIBC
| Ürün adı: | paneli çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 35*35'', 39*39'',41*41'' |
| Renk: | SGS/CPTC |
Pirinç / Un / Gıda için PP Malzeme Endüstriyel Gıda Sınıfı FIBC Büyük Çantalar
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | gıda sınıfı büyük çanta |
| Kapasite: | 2200 libre |
ADR Virgin PP Dokuma UN Big Bag, U Panel Fibc Big Bag
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Anti Static Bulk Bags for Conductive Material Storage and Transportation
| Size: | Customizable |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Color: | Blue |

