Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ polypropylene fibc bulk bag ] eşleşme 391 Ürünler.
Gıda sınıfı FIBC % 100 bakire polipropilen ve 5: 1 güvenlik oranı
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
| Feature: | Food Grade |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
Çift Dikişli Polipropilen Nefes Alabilir Bölme Toplu Çanta Havalandırmalı 2 Ton
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Korozyona karşı direnç: | UV |
| Soğuğa Direnç: | - İyi. |
Gıda Sınıfı FIBC 100x100x120cm 4 Kaldırma Halkası 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
Gıda Sınıfı FIBC 1000kg SWL, 2 Kaldırma Halkası ve UV İşlemli
| Özellik: | Gıda sınıfı |
|---|---|
| UV tedavisi: | standart ASTM G 154-00 |
| Alt Seçenek: | Deşarj Borusu, Düz Tabanlı, Konik Tabanlı |
2 tonluk polipropilen havalandırmalı solunumlu, kimyasal dayanıklılığı ve iletkenlik özellikleri olan büyük miktarda torba.
| Sealing Strength: | Well |
|---|---|
| Stitch Strength: | Double Stitch |
| Resistance to Water: | Good |
Gıda sınıfı FIBC 100x100x120cm 2205lbs Kapasite
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
UN Büyük Çuval FIBC Büyük Çuval, Tote El Çantası ve Spor Askılı Bagaj için Üstten Doldurma Ağızlı
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
Kimyasal Tozlar İletken Dökme Torba FIBC Tip C NEL Standardı
| Ürün adı: | Tip C iletken çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 39*39'',41*41'' |
| Renk: | Beyaz |
Taşıma Kimyasal Tozlarında Kullanılan Büyük İletken Dökme Torbalar
| Ürün adı: | Tip C iletken çanta |
|---|---|
| Alt Boyut: | 39*39'',41*41'' |
| Renk: | Beyaz |

