Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ polypropylene fibc bulk bag ] eşleşme 391 Ürünler.
FIBC Çapraz Köşe İletken Torba Çimento Torbası 3000 LBS Özel Tasarım
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205lbs |
Nefes alan polipropilen kumaş Havalandırmalı dökme torbalar, sebze soğan ton torba
| Ürün adı: | havalandırmalı dökme çantalar |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| uv tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
100% Pure PP Jumbo Bags Bag Fibcs for Industrial Transport Using
| material: | PP |
|---|---|
| Product name: | bulk bag |
| capacity: | 2205lbs |
Beyaz Siyah Gri UN Big Bag 4 Renk En Çok Bir Tarafa Baskı
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 libre |
100% Pure PP Big Bag/ Baffle Bag/ Q Bag/ FIBC/ Jumbo bag for shipment
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 lb |
Kimyasal Dirençli İletken Big Bag Soğuğa Karşı İyi Dirençli
| Korozyona karşı direnç: | UV |
|---|---|
| Soğuğa Direnç: | İyi |
| Malzeme: | İletken Kumaş |
Gıda Sınıfı FIBC 1000kg Kapasiteli %100 Birinci Sınıf Polipropilen
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
UV Resistant Coating Fibc Bulk Bag for Polypropylene Material in Customized Sizes
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Liner Material: | PE/PP |
| Label: | Yes |
Özel Paketleme Gereksinimleriniz için Özel Yapılmış Baffle Torbaları
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
|---|---|
| geri dönüştürülebilir: | - Evet. |
| Malzeme: | polipropilen |
Gıda Sınıfı FIBC Çuval 2205lbs Kapasite 5:1 SF Oranı ile
| Sf: | 5:1, 6:1, |
|---|---|
| Type: | Food Grade |
| Feature: | Food Grade |

