Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ polypropylene fibc bulk bag ] eşleşme 391 Ürünler.
PP Düz Tabanlı BM Kimyasal Fibc Büyük Jumbo Çanta 2750lbs 6-1 güvenlik oranı
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
|---|---|
| Ürün adı: | BM sertifikası ile büyük çanta |
| güvenlik oranı: | 6: 1 |
U-panel 1000kg BM büyük çanta, tehlikeli mal taşımacılığı UN FIBC
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 6: 1 |
UV Stabilizasyonlu Beyaz / Siyah PP 1 Ton Jumbo Çanta 90x90x120cm
| Ürün adı: | Upanel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Renk: | beyaz, mavi, siyah |
PET Reçine Ambalajı İçin Polipropilen Dairesel / Borulu Big Bag FIBC
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| sertifika: | SGS/CPTC |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
Gıda endüstrisi Esnek Ara Dökme Konteynerler Ton Poşetler Polipropilen
| Ürün adı: | gıda sınıfı büyük çanta |
|---|---|
| renk: | Beyaz |
| malzeme: | %100 PP |
1000kg Kapasiteli Jumbo Kare Alt Big Bag FIBC, yarım çapraz köşeli
| Yazdır: | bir panelde en fazla üç renk |
|---|---|
| kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Dört Döngü 1000KGS Büyük Çanta FIBC, Toprak Mineral Yapısı Bir Tonluk Toplu Çantalar
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| sertifika: | SGS/CPTC |
Pirinç / un için Beyaz Gıda Sınıfı endüstriyel Big Bags FIBC Dört panel
| Ürün adı: | gıda sınıfı büyük çanta |
|---|---|
| UV standardı: | ASTM G 154-00 |
| Renk: | Beyaz |
Anti-statik astar UV ile Jumbo Çanta 1000kg Gıda Sınıfı FIBC
| renk: | Beyaz |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| sertifika: | SGS/CPTC |

