Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ polypropylene fibc bulk bag ] eşleşme 391 Ürünler.
4 Kaldırma UV ile İki Döngü Mavi Gıda Sınıfı FIBC Dairesel FIBC Çanta Tedavi
| Renk: | mavi |
|---|---|
| Ürün adı: | İki looplu dairesel FIBC |
| Sertifika: | SGS / CPTC |
Özel Boyutlu Sızdırmazlık Dayanımı Kuyulu Kimyasal Dirençli İletken Big Bag
| Suya Dayanıklılık: | İyi |
|---|---|
| Malzeme: | İletken Kumaş |
| Korozyona karşı direnç: | UV |
Havalandırmalı nefes alabilen Esnek Ara Dökme Konteynerler patates cevizleri için FIBC woods
| Ürün adı: | havalandırmalı nefes alabilen büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| uv tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
Topraklı PP FIBC İletken Big Bag Toplu Saklama Torbaları Beyaz 2205lbs
| Sertifika: | NEL / SGS |
|---|---|
| Yeteneği: | anti-statik eleme |
| Malzeme: | anti-statik pp kumaş |
Beyaz 39x39 "4400lbs Yanıcı Malzeme İçin İletken Büyük Çanta
| Ürün adı: | C tipi iletken çanta |
|---|---|
| Alt Boyut: | 39 * 39 ", 41 * 41 '' |
| renk: | Beyaz |
Anti Static UN Big Bag with 6mil Thickness for Bulk Material Packaging and Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Size: | 90x90x120cm |
| Type: | Circular |
İletken kimyasal tozlar yanıcı mallar için iletken büyük çanta FIBC
| Ürün adı: | topraklı iletken big bag |
|---|---|
| Yetenek: | antistatik |
| malzeme: | antistatik pp kumaş |
2000kgs Havalandırmalı Çok Fonksiyonlu UN Baskılı Büyük Çanta
| Malzeme: | %100 bakire pp |
|---|---|
| Ürün adı: | BM sertifikasına sahip büyük çanta |
| güvenlik oranı: | 6:1 |
Yanıcı Mallar Toplu Ambalaj İletken Fibc U - Panel TİP C
| kapasite: | 3300 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
İletken Fibc NEL / SGS TİP C Çanta, Anti Statik Çantalar Yanıcı Mallar Toplu Ambalaj
| Kapasite: | 3300lbs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |

