Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ polypropylene fibc bulk bag ] eşleşme 391 Ürünler.
4 Panel FIBC Tip C Çapraz Köşe Büyük Toplu Büyük Jumbo Çanta PP 2205 Lbs
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 libre |
Jumbo 2205lbs PP Esnek Orta Toplu Konteyner Torbaları
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 lb |
Kömür Katranı Pitch Topakları Büyük Çanta FIBC 2200LBS Çapraz Köşe veya Köşe Halkalı
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2200 pound |
1 Ton Süper Çuval İletken HDPE Astarlı Big Bag
| sertifika: | NEL/SGS |
|---|---|
| Özellik: | nefes alabilir |
| Malzeme: | %100 polipropilen |
100% Pure PP Open Top and Flat Bottom Big Bag/Jumbo Bag / FIBC
| material: | PP |
|---|---|
| Product name: | bulk bag |
| capacity: | 2205lbs |
Kömür Katranı Pitch Topakları 2200LBS Çapraz Köşeli veya Köşe Döngülü Jumbo Çantalar
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2200 pound |
Tarım Ürünlerini Paketlemek İçin Üst Çevreli Üstü Açık Beyaz Jumbo Çantalar
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
3000LBS Bir Ton Büyük Çanta Jumbo Çanta Ağır Görevli Endüstriyel Uygulamalar için
| Toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Malzeme: | polipropilen |
| Boyut: | 90x90x100cm |
Özel ambalaj gereksinimleriniz için özelleştirilebilir Big Bag FIBC
| Boyut: | 90x90x100cm |
|---|---|
| UV koruması: | - Evet. |
| Kapasite: | 1000kg |

