Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ polypropylene fibc bulk bag ] eşleşme 391 Ürünler.
Özel Unlar Gıda Sınıfı FIBC U -% 100 Virgin PP Malzemeli Panel
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
|---|---|
| Kapasite: | 750kg |
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
2200 Lbs Beyaz Gıda Sınıfı FIBC, PE Astarlı Kaplamasız Bir Ton Çanta
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| Sertifika: | SGS / CPTC |
Bej Dairesel 1 ton Gıda Sınıfı FIBC, iki muamele UV ile işlenmiş
| renk: | Beyaz |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| sertifika: | SGS/CPTC |
Depo 1.5T Soya Fasulyesi Tohumları Polipropilen Bölme Torbası Kaplamasız Yüzey
| UV Tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 3300lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
İletken PP Big Bag 1 Ton Süper Çuval Dökme Çanta Jumbo Big Bag
| Kapasite: | 1320 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
4-Panel 850KGS sift-geçirmez saptırma polip Polipropilen Toplu Çantalar için nişasta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 1870lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Sift prova 4-Panel bölme çantası, Dolgu kabloları ile Endüstriyel 1 Ton Toplu Çanta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Soya fasulyesi / tohumlar için stevedore kayış ile büyük 4-Panel Toplu Çanta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
UV Direnci Çift Dikişli Antistatik Çantalar 1000kg, 0,5 Saniyeden Az Statik Bozunma ile
| Aşınmaya Karşı Direnç: | Harika |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
| UV direnci: | Harika |
UV Direnci İletken Big Bag İyi Soğuğa Direnç Kimyasal Direnç
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| yırtılma gücü: | Harika |
| Dikiş Gücü: | çift dikiş |

