Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ polypropylene fibc bulk bag ] eşleşme 391 Ürünler.
Yan Dikiş Döngülü Dört Panelli Büyük Çanta FIBC, Endüstriyel PP Toplu Çanta
| Ürün adı: | paneli çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 35*35'', 39*39'',41*41'' |
| Renk: | SGS/CPTC |
Saptırma tasarımı tehlikeli kimyasal toz Depolama geçirmezlik ile Antistatik Fibc
| Renk: | CROHMIQ beyaz veya mavi |
|---|---|
| Malzeme: | CROHMIQ kumaşı |
| Ürün adı: | D tipi bölme çantası |
Baffle TİP D Anti Statik PP Jumbo Torbalar Kimyasal Tozlar İçin Sift Prova
| Renk: | mavi |
|---|---|
| Malzeme: | Anti statik kumaş |
| Ürün adı: | D tipi bölme çantası |
SGS Sertifikalı Polipropilen Un Fibc Torbaları 3000KG
| Boy: | 90*90*110 veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| Yükleme Ağırlığı: | 500-3000kg |
Anti-Statik Kum Çimento Dökme PP Dokuma Big Bag 4 Çapraz Köşe Döngü
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
600 kg beyaz UN büyük çanta FIBC, endüstriyel tehlikeli mal Jumbo Çanta
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
|---|---|
| Ürün adı: | UN sertifikalı çanta |
| Sertifika: | SGS / CPTC |
Özelleştirilmiş Dört Döngüler BM tarzı büyük jumbo çanta 600 kg OF bakire PP
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 600kg |
| güvenlik oranı: | 6: 1 |
Tehlikeli madde depolama için 2200lbs BM büyük çanta
| uv tedavisi: | standart ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Yazdır: | ile veya hayır |

