Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ polypropylene fibc bulk bag ] eşleşme 391 Ürünler.
Güvenlik Mavi / Beyaz / Siyah Big Bag FIBC, UV İşlenmiş 2200 LBS Fibc Dökme Çanta
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2200 pound |
Gıda Sınıfı FIBC Büyük Çuval 1000kg Kapasite 5:1 Güvenlik Oranı
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 And 6:1 |
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
Gıda Sınıfı UV İşlemli FIBC Big Bag ASTM G 154-00
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
Gıda sınıfı konik tabanlı FIBC toplu torba 2205lbs kapasite
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
Gıda sınıfı FIBC Toplu torba 1000kg SWL 100x100x120cm
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
Gıda Sınıfı FIBC Big Bag 1000kg Kapasite 6:1 Güvenlik Oranı
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
U-Panel Renkli Baskı Büyük Çanta, Pp Süper Çuvallar FIBC Toplu Çanta 1500kg
| Ürün adı: | u paneli çanta |
|---|---|
| Tedavi: | uv işlenmiş |
| Renk: | Beyaz, Siyah, Turuncu, Mavi, |
Gıda Sınıfı FIBC Big Bag 95x95x110cm Açık Ağız 1000 kg Kapasite
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Type: | Food Grade |
U Panel Endüstriyel PP Toplu Çanta FIBC Çapraz Köşe Döngüler ile Toplu Çanta Büyük Çanta
| Ürün adı: | paneli çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 35*35'', 39*39'',41*41'' |
| Renk: | SGS/CPTC |
Yarım Çapraz Köşe 1T Üstü Açık UN Sertifikalı Fibc Dökme Torbalar
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| tasarlamak: | Üstü açık |
| Kapasite: | 1000kg (1 ton) |

