Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ polypropylene fibc bulk bag ] eşleşme 391 Ürünler.
Gıda Sınıfı FIBC Büyük Çuval 2205lbs Kapasiteli Dolum Ağızlı
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
SGS Onayı Çapraz Köşe FIBC Toplu Çanta 2500 LBS Kapasiteli Dairesel Big Bag Çuval
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| Kaldırma halkaları: | tamamen kuşaklı |
Yükleme için 1.5 Ton 4 Panel Baffle Büyük FIBC Toplu Çanta Mavi / Turuncu Renk
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| Kaldırma halkaları: | tamamen kuşaklı |
Gıda Sınıfı FIBC Büyük Çuval ASTM G 154-00 UV Standardı %100 Birinci Sınıf Polipropilen
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
Gıda sınıfı FIBC toplu torba 2205lbs Gıda taşıma kapasitesi
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
Gıda Sınıfı FIBC Big Bag 95x95x110cm, 5:1 SF Oranı
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
Gıda Sınıfı FIBC Büyük Çuval 2205lbs Kapasiteli UV ASTM G 154-00
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
Köşe Döngüler 2202 Lbs ile Uzun Boylu Yakacak Odun Havalandırmalı Hasır FIBC Toplu Çanta
| Ürün adı: | uzun boylu kırmızı havalandırmalı yakacak odun FIBC torbaları |
|---|---|
| Kaldırma halkaları: | yan dikiş halkaları |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
Güvenli Toplu Taşıma için Duffle Üst Dolum Ağzı, Çift Zincir Dikiş ve Beyaz Renkli UN Büyük Çuval FIBC Büyük Torba
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Baffle: | Yes |
SGS Iris Boşaltma Borusu 5.5 OZ Kaplı PP Jumbo Fibc Dökme Torbalar
| Kapasite: | 3300lbs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| sertifika: | NEL / SGS |

