Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ polypropylene fibc bulk bag ] eşleşme 391 Ürünler.
Süper Çuval 1 Tonluk Fibc Büyük Jumbo Çanta
| Ürün adı: | Big Bag Toplu Çanta |
|---|---|
| Yetenek: | antistatik |
| Malzeme: | %100 saf polipropilen |
İletici FIBC İletici malzeme işleme için pratik ve kalıcı bir çözüm
| Kaldırma tarzı: | forklift |
|---|---|
| Malzeme: | polipropilen |
| Türü: | U paneli |
Taşıma tozu depolama Esnek Ara Dökme Konteynerler Fibc
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 3300 lbs'ye kadar |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Tarım Ambalaj granülleri / pelet büyük çanta FIBC stevedore kayış ile
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Gri PP Kumaş 1000KGS 4 Panel Büyük Ulaşım Depolama Tohumları için Jumbo Çanta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Kuru yanıcı ürünler için 500 KG TİP C grovenble iletken büyük bölme çanta
| Kapasite: | 500kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
PP polipropilen 1250KGS 4-Panel taşıma / saklama tohumları için bölme çantası
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2750lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Polipropilen 4-Panel bölme çantası
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 1870lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Virgin PP 4-Panel taşıma / depolama dökme ürünler için bölme çantası
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2860lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Sanayi kimyasal tozlar 2 ton ulaşım bölme çantası, taşıma büyük çanta
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
|---|---|
| Ürün adı: | küp çanta |
| Liner: | No |

