Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ pp flexible intermediate bulk container bags ] eşleşme 114 Ürünler.
1000KGS 1 Tonluk Çanta Big Bag Konteyner Kırmızı Turuncu Sarı Blur Yeşil
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Beyaz PP Dokuma Büyük Çanta FIBC Süper Çuval Toplu Çanta 35 `` X 35 '' X 47 ''
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
4 Köşe Saplı Üstü Açık Düz Tabanlı FIbc Nakliye Konteyneri, 1000 KG Kapasite
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Neme Dayanıklı Katlanabilir Büyük Çanta Mineral için FIBC PP Dairesel Toplu Çanta
| Yazdır: | bir panelde en fazla üç renk |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg-2000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Dokuma Polipropilen Torbalar Bir Ton Torba 10 `` Yüksek 14 DX 18 '' H
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Kimyasallar Yeni PP Malzeme Big Bag FIBC Ton Toplu Çanta 2205lbs
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Çimento PP Dokuma Çanta Big Bag FIBC Kırmızı Turuncu Sarı Mavi Yeşil
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
2200lbs depolama tehlikeli mal BM Toplu Çanta Esnek Ara Toplu Konteynerler
| uv tedavisi: | standart ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Yazdır: | ile veya hayır |
Aktif Karbon İçin SGS / CPTC Toplu PP Jumbo Çanta Big Bag FIBC 2200LBS
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Builder İnşaatı İçin Üstü Açık Düz Alt Ton PP Dokuma Toplu Çanta
| Boy: | 35x35x35" |
|---|---|
| Malzeme: | dokuma PP |
| Kapasite: | 2200 lbs'ye kadar |

