Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ pp flexible intermediate bulk container bags ] eşleşme 121 Ürünler.
500-2500kg Kaldırma Kapasitesi Fibc Toplu Çanta UV Dayanımlı PE/PP Astarlı Kaplamalı
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| Adedi: | 500 adet |
| Tepe: | Açık/Doldurma/Duffle |
Depolama Alt Büyük Torba FIBC Güvenlik Faktörü 5: 1 ve Ağır Görevli Malzeme İşlemleri için UV Dirençli Kaplama
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Bottom: | Plain/Discharge/Spout |
| MOQ: | 500pcs |
Yarım Çapraz Köşe 1T Üstü Açık UN Sertifikalı Fibc Dökme Torbalar
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| tasarlamak: | Üstü açık |
| Kapasite: | 1000kg (1 ton) |
Düz Alt ve Üstü Açık FIBC Big Bag Etiketli
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| astar: | Evet |
| Kaldırma halkaları: | 4/2/1 |
1000KGS PP Woven Baffle Bag FIBC Optimal Choice for Bulk Handling Needs
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Anti-Slip: | Yes |
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
Büyük Çanta / Fibc / Toplu Çanta için Bir Ton Liner Çanta Toplu Liner 6mil Kalınlığı
| Ürün adı: | bölme astarı |
|---|---|
| Renk: | Doğal |
| Kalınlığı: | 6mil |
4400lbs Load Capacity Blue Anti Static Poly Bags with Moisture Resistance
| Uv Resistant: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400 lbs |
| Bottom Option: | Discharge Spout |
Anti Static Baffle Bag The Perfect Packaging Solution for Your Business Needs
| toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Boyut: | Özel |
| bölmek: | - Evet. |
500-2500kg Lifting Capacity Bulk Bag with Liner High Capacity and Durability
| Liner Material: | PE/PP |
|---|---|
| Coating: | UV Resistant |
| Color: | White, Blue, Green, Etc. |

