Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ pp flexible intermediate bulk container bags ] eşleşme 114 Ürünler.
Taşıma için Topraklanabilir Big Bag FIBC
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Boyut Seçeneği: | 35*35'', 37*37'',39*39'' |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 ve 6:1 |
Sift prova 4-Panel bölme çantası, Dolgu kabloları ile Endüstriyel 1 Ton Toplu Çanta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
1000KGS boyunda 4-Panel bölme çantası 100% granül ambalaj için bakire PP
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Gri PP Kumaş 1000KGS 4 Panel Büyük Ulaşım Depolama Tohumları için Jumbo Çanta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
2860lbs 4 Panel Food Grade Fibc Jumbo Torbalar 6OZ Kaplamasız Polipropilen
| UV Tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2860 lb |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
PP polipropilen 1250KGS 4-Panel taşıma / saklama tohumları için bölme çantası
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2750lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Tarım Ambalaj granülleri / pelet büyük çanta FIBC stevedore kayış ile
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
4-Panel 850KGS sift-geçirmez saptırma polip Polipropilen Toplu Çantalar için nişasta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 1870lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Polipropilen 4-Panel bölme çantası
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 1870lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |

