Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ pp flexible intermediate bulk container bags ] eşleşme 121 Ürünler.
Tarım Ambalaj granülleri / pelet büyük çanta FIBC stevedore kayış ile
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Sift prova 4-Panel bölme çantası, Dolgu kabloları ile Endüstriyel 1 Ton Toplu Çanta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
4-Panel 850KGS sift-geçirmez saptırma polip Polipropilen Toplu Çantalar için nişasta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 1870lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Polipropilen 4-Panel bölme çantası
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 1870lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
2860lbs 4 Panel Food Grade Fibc Jumbo Torbalar 6OZ Kaplamasız Polipropilen
| UV Tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2860 lb |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
500KG Topraklanabilir Jumbo Havalandırmalı Toplu Çantalar Üstü Açık Anti Statik
| Kapasite: | 500KG |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| sertifika: | NEL / SGS |
Un karbonları için kimyasal jumbo saklama torbaları FIBC kimyasal tozlar
| Ürün adı: | bölme çantası |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| UV standardı: | ASTM G 154-00 |
Sanayi kimyasal tozlar 2 ton ulaşım bölme çantası, taşıma büyük çanta
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
|---|---|
| Ürün adı: | küp çanta |
| Liner: | No |
Bölme kare küp çanta stok un karbonhidratlar kimyasal tozlar nakliye
| Kapasite: | 3300 lbs'ye kadar |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Malzeme: | % 100 bakire pp |

