Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ square bottom big bag fibc ] eşleşme 57 Ürünler.
FIBC Toplu Çanta Baffle Liner, Tarım Ürünleri Depolama PE Liner Çanta
| Ürün adı: | PE bölme astarı |
|---|---|
| Kalınlık: | 4mil, 6mil |
| İnşaat: | bölme, küp |
Jumbo torba FIBC'ye bağlı şeffaf eleme önleyici PE bölme astarı
| Ürün adı: | bölmeli astar |
|---|---|
| Eki: | yüzgeçler ve dikilmiş |
| İnşaat: | bölme, küp |
Çimento nakliye taşımacılığı için küp şaşkın inşaat PE astar çanta
| Ürün adı: | bölme inşaat astarı |
|---|---|
| Kalınlığı: | 4mil, 6mil |
| İnşaat: | bölme, küp |
Kanatlı ve Dikili Ataşmanlı Şeffaf PE Astar Çanta, SGS / CPTC Sertifikası
| Ürün adı: | bölmeli astar |
|---|---|
| Eki: | yüzgeçler ve dikilmiş |
| İnşaat: | bölme, küp |
Kimyasal / çimento / tarım ürünleri big bag saptırma gömlekleri bakire pe
| Ürün adı: | PE bölme inşaat astarı |
|---|---|
| kalınlık: | 4mil, 6mil |
| yapı: | bölme, küp |
Gri PP Kumaş 1000KGS 4 Panel Büyük Ulaşım Depolama Tohumları için Jumbo Çanta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
1000KGS boyunda 4-Panel bölme çantası 100% granül ambalaj için bakire PP
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Soya fasulyesi / tohumlar için stevedore kayış ile büyük 4-Panel Toplu Çanta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Sift prova 4-Panel bölme çantası, Dolgu kabloları ile Endüstriyel 1 Ton Toplu Çanta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Toz ambalaj 4-Panel saptırma çantası% 100 bakire yeşil PP kumaş 1000KGS
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |

