Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ square bottom big bag fibc ] eşleşme 57 Ürünler.
1000kg Kapasiteli Jumbo Kare Alt Big Bag FIBC, yarım çapraz köşeli
| Yazdır: | bir panelde en fazla üç renk |
|---|---|
| kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Dış PP FIBC Çantası İçin Güvenli Büyük Kare Alt Toplu Çanta Liner Tüp Liner
| Malzeme: | PE |
|---|---|
| Kalınlığı: | 3mil, 6mil |
| İnşaat: | form fit, tüp astar |
Tarım Ambalaj granülleri / pelet büyük çanta FIBC stevedore kayış ile
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Un karbonları için kimyasal jumbo saklama torbaları FIBC kimyasal tozlar
| Ürün adı: | bölme çantası |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| UV standardı: | ASTM G 154-00 |
Siyah PP dokuma saptırma çantası / toz un karbonları için Q çanta FIBC kimyasal tozlar
| Ürün Adı: | Baffle çanta |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Bakire PP |
| UV standardı: | ASTM G 154-00 |
Dolum Borulu Üst Tip Dayanıklı Form Fit PE Big Bag Gömlekleri Etek Üstü
| Ürün adı: | Form fit PE büyük torba astarı |
|---|---|
| Malzeme: | PE |
| Renk: | doğal, mavi, siyah, pembe |
Şeffaf 3mil 6mil Kalınlık Formu Fit PE LLDPE / LDPE Of Big Bag Liner
| Ürün adı: | Form fit PE büyük çanta astarı |
|---|---|
| Malzeme: | PE |
| Renk: | Doğal |
Taşıma taneleri / granül saptırma big bag, Hacim 20 ila 115 metreküp
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 3300lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
PP malzeme normal saptırma küp çanta FIBC için un / karbonlar / kimyasal tozlar
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
|---|---|
| Ürün adı: | Q çantası |
| Kapasite: | 3300 lbs'ye kadar |

