Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ type c big bulk bags ] eşleşme 175 Ürünler.
1000KG Anti Statik U Panel Granül İletken Big Bag
| Kapasite: | 1000KG |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| sertifika: | NEL / SGS |
1 Ton Süper Çuval İletken HDPE Astarlı Big Bag
| sertifika: | NEL/SGS |
|---|---|
| Özellik: | nefes alabilir |
| Malzeme: | %100 polipropilen |
1000kg kapasiteli Esnek Ara Dökme Konteynerler / PP Dokuma Jumbo Torbalar FIBC
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
FIBC Plastik Polipropilen 1.5 Ton Pp Dokuma Büyük Çantalar 1000KG Süper Çuvallar Jumbo Çanta
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| Kapasite: | 3000 pound |
FIBC Plastik Polipropilen 1.2 Ton Pp Dokuma Büyük Çantalar 1000KG Jumbo Çanta kimyasalı
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| Kapasite: | 3000 pound |
4 Köşe Saplı Üstü Açık Düz Tabanlı FIbc Nakliye Konteyneri, 1000 KG Kapasite
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
38X38 "800KG fibc esnek orta boy konteyner torbaları
| Kapasite: | 800kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| sertifika: | NEL / SGS |
Pelet Taşımacılığı İçin Dört Panelli Endüstriyel Polipropilen Big Bag FIBC
| Ürün adı: | paneli çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 35*35'', 39*39'',41*41'' |
| Renk: | Beyaz, Siyah, Turuncu, Mavi, |
Standart U-panel 1.5 ton Big Bag FIBC inşaat için üstü açık
| Ürün adı: | u paneli çanta |
|---|---|
| Tedavi: | uv işlenmiş |
| Renk: | Beyaz |

