Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ type c big bulk bags ] eşleşme 175 Ürünler.
ADR Virgin PP Dokuma UN Big Bag, U Panel Fibc Big Bag
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Saptırma tasarımı tehlikeli kimyasal toz Depolama geçirmezlik ile Antistatik Fibc
| Renk: | CROHMIQ beyaz veya mavi |
|---|---|
| Malzeme: | CROHMIQ kumaşı |
| Ürün adı: | D tipi bölme çantası |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
Kaplamalı 1100lbs Anti Statik Fibc İletken Big Bag
| sertifika: | NEL / SGS |
|---|---|
| kabiliyet: | anti-statik anti-eleme |
| Malzeme: | anti-statik PP kumaş |
Boyalar Tozlar Topraklanabilir Izgara İletken Big Bag 4400lbs kapasiteli
| Ürün adı: | topraklı iletken big bag |
|---|---|
| Yetenek: | antistatik |
| malzeme: | antistatik pp kumaş |
Virgin PP 2750lbs ASTM G154-00 Tehlikeli Maddeler İçin UN Big Bag Fibc Konteyner
| malzeme: | %100 bakire PP |
|---|---|
| Ürün adı: | BM sertifikasına sahip büyük çanta |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Polipropilen Topraklanabilir İletken Big Bag Anti Statik
| Kapasite: | 800kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
1 Ton Havalandırmalı Fibc Torbalar Topraksız Süper Çuval
| Ürün adı: | topraklanmamış büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
| Yetenek: | antistatik |
Kum Yapı Malzemesi İçin Gübre Fibc Taşıma Çantası 1000kg
| Başvuru: | Taşıma çantası |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Özel Unlar Gıda Sınıfı FIBC U -% 100 Virgin PP Malzemeli Panel
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
|---|---|
| Kapasite: | 750kg |
| Malzeme: | % 100 bakire pp |

