Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ type c conductive big bag ] eşleşme 106 Ürünler.
Tehlikeli kimyasal toz için dağıtıcı FIBC anti statik toplu torbalar CROHMIQ mavi / beyaz
| Malzeme: | CROHMIQ beyaz veya mavi |
|---|---|
| Renk: | CROHMIQ beyaz veya mavi |
| Ürün adı: | CROHMIQ çantası |
U-panel Tip-D 500kg Tehlikeli kimyasal toz için anti statik dökme torbalar
| Kapasite: | 500kg |
|---|---|
| Malzeme: | CROHMIQ beyaz veya mavi |
| İnşaat: | U panel veya 4 panel |
Kimyasal tozlar için anti statik dökme torbalar
| Renk: | CROHMIQ beyaz veya mavi |
|---|---|
| Malzeme: | CROHMIQ kumaşı |
| Ürün adı: | D tipi bölme çantası |
Toplu Mal Ambalajında Üstü Büyük FIBC Toplu Çanta, 500kg- 3000kg SWL
| Ürün adı: | Upanel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", 40 * 40" |
| Renk: | siyah, beyaz, mavi, |
UV Stabilizasyonlu Beyaz / Siyah PP 1 Ton Jumbo Çanta 90x90x120cm
| Ürün adı: | Upanel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Renk: | beyaz, mavi, siyah |
Customizable Big Bag Sack with PE/PP Liner Material and Printing
| MOQ: | 500pcs |
|---|---|
| Coating: | UV Resistant |
| Color: | White, Blue, Green, Etc. |
PE/PP Liner Big Bag FIBC for Moisture-Resistant and Durable Packaging
| Liner: | Yes |
|---|---|
| Bottom: | Plain/Discharge/Spout |
| Coating: | UV Resistant |
Labelled Big Bag FIBC with Lifting Capacity 500-2500kg and ISO Certification
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
|---|---|
| Printing: | Yes |
| Lifting Loops: | 4/2/1 |
Polypropylene Big Bag FIBC Open Top Duffle Top and Custom Printing for Filling Needs
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
| Coating: | UV Resistant |

