Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ type c conductive big bag ] eşleşme 101 Ürünler.
2000kg Antistatik Tip C İletken Big Bag
| Ürün Adı: | C Tipi İletken Çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 39*39'dan 41'e kadar |
| Renk: | Beyaz |
Anti-Statik PP Dokuma TİP C İletken Büyük Çanta 4 Panel Çapraz Köşe Döngüler
| Kapasite: | 1000kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
U - Panel TİPİ C İletken Büyük Çantalar Hap Ambalajı İçin Alt Kapak
| Kapasite: | 1320lbs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
1000KG Anti Statik U Panel Granül İletken Big Bag
| Kapasite: | 1000KG |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| sertifika: | NEL / SGS |
NEL 1320LBS Gıda Sınıfı Alttan Sızdırmaz İletken Big Bag
| kapasite: | 1320 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Yanıcı Maddeler İçin PE Kilitli İletken Big Bag
| kapasite: | 3300 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
NEL 4 Panel 3300lbs Yanıcı Maddeler C Tipi İletken Izgara Çantası
| Kapasite: | 3300lbs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| sertifika: | NEL / SGS |
Beyaz 39x39 "4400lbs Yanıcı Malzeme İçin İletken Büyük Çanta
| Ürün adı: | C tipi iletken çanta |
|---|---|
| Alt Boyut: | 39 * 39 ", 41 * 41 '' |
| renk: | Beyaz |
Boyalar Tozlar Topraklanabilir Izgara İletken Big Bag 4400lbs kapasiteli
| Ürün adı: | topraklı iletken big bag |
|---|---|
| Yetenek: | antistatik |
| malzeme: | antistatik pp kumaş |
Yanıcı Madde İletken Big Bag 4400lbs Kapasite
| Ürün adı: | topraklı iletken big bag |
|---|---|
| Yetenek: | antistatik |
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |

