Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ type c conductive big bag ] eşleşme 106 Ürünler.
Dört Panel 600KG İletken Big Bag, Beyaz Polipropilen Büyük Toplu Çanta
| kapasite: | 600kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Polipropilen Oluklu İletken Büyük Torbalar Esnek Ara Dökme Konteynerler
| kapasite: | 800kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Baffle İletken Big Bag, Pp Kumaş Malzemeli Büyük Anti Statik Çantalar
| Sertifika: | NEL / SGS |
|---|---|
| Yeteneği: | anti-statik eleme |
| Malzeme: | anti-statik pp kumaş |
Beyaz İletken Büyük Torbalar, Yanma ve Patlamayı Önleyen Fibc Büyük Torbalar
| Kapasite: | 800kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
Topraklı PP FIBC İletken Big Bag Toplu Saklama Torbaları Beyaz 2205lbs
| Sertifika: | NEL / SGS |
|---|---|
| Yeteneği: | anti-statik eleme |
| Malzeme: | anti-statik pp kumaş |
Toz Ambalaj için Bir Ton Sift Prova TYPE C PP İletken Big Bag
| Kapasite: | 1000kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
Baskı ve İris Ağzı ile Granül Ambalaj İletken Toplu Çantalar
| Kapasite: | 1000kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
Yanıcı Mallar Toplu Ambalaj İletken Fibc U - Panel TİP C
| kapasite: | 3300 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
İletken Fibc NEL / SGS TİP C Çanta, Anti Statik Çantalar Yanıcı Mallar Toplu Ambalaj
| Kapasite: | 3300lbs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
4 Panel 3300lbs Yanıcı Ürünler İletken Izgara Torbası, Havalandırmalı Dökme Torbalar
| Kapasite: | 3300 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |

