Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ uv stabilization fibc bulk bag ] eşleşme 266 Ürünler.
Uzun Dört Panelli Polipropilen Dokuma Büyük Çanta FIBC 4400 lbs'ye Kadar Endüstriyel Kullanım
| Ürün adı: | paneli çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 35*35'', 39*39'',41*41'' |
| Renk: | SGS/CPTC |
2200lbs depolama tehlikeli mal BM Toplu Çanta Esnek Ara Toplu Konteynerler
| uv tedavisi: | standart ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Yazdır: | ile veya hayır |
Uzun U-Panel Big Bag FIBC, UV İşlemli Çimento Polipropilen Jumbo Torbalar
| Ürün adı: | u paneli çanta |
|---|---|
| Tedavi: | uv işlenmiş |
| Renk: | Beyaz |
CPTC Tam Üstü Açık 500KG Pp Toplu Çantalar, Fibc Jumbo Çantalar
| Ürün adı: | BM büyük çanta |
|---|---|
| malzeme: | %100 bakire PP |
| UV tedavisi: | standart ASTM G 154-00 |
1 Ton Virgin PP Havalandırmalı Fibc Büyük Dökme Çantalar
| Ürün adı: | BM büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | %100 bakire pp |
| UV tedavisi: | standart ASTM G 154-00 |
Baffle Büyük Yerden Tasarruflu Çanta Bulk Liner Toplu Çanta Kullanılmış FIBC Jumbo Çanta Polipropilen
| Kullanım: | Tahıl Tarım Buğday Pirinç |
|---|---|
| Renk: | SGS/CPTC |
| Malzeme: | polipropilen |
Tam üstü açık 500 KG UN büyük çanta FIBC Toplu Ambalaj tehlikeli mal
| Ürün adı: | BM büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| UV tedavisi: | standart ASTM G 154-00 |
UN bir Tonluk toplu çanta tehlikeli mal ambalaj, bir ton kum büyük çanta
| Kapasite: | 2200lbs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 6: 1 |
| Sertifika: | SGS / CPTC |
3000lbs UN sertifikalı toplu çanta FIBC polipropilen 6 OZ ila 7 OZ, özelleştirilmiş boyutu
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| Kapasite: | 3000 kg |
4 Köşe Saplı Üstü Açık Düz Tabanlı FIbc Nakliye Konteyneri, 1000 KG Kapasite
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |

