Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ uv stabilization fibc bulk bag ] eşleşme 266 Ürünler.
IMDG için 3000 lbs Polipropilen 6 OZ Un Sertifikalı Toplu Çantalar
| renk: | Beyaz |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| kapasite: | 3000 libre |
CPTC Un Fibc Jumbo Toplu Çantalar Dört Panel PE Kilitli
| Ürün adı: | evcil hayvan büyük çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 37*37' |
| Renk: | yukarıdaki resim gibi |
Kimyasal Tozlar İletken Dökme Torba FIBC Tip C NEL Standardı
| Ürün adı: | Tip C iletken çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 39*39'',41*41'' |
| Renk: | Beyaz |
Yan dikiş döngüleri ile Bej Dört panel Büyük PP Konteyner Çanta FIBC
| Ürün adı: | paneli çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 35*35'', 39*39'',41*41'' |
| Renk: | SGS/CPTC |
1000kg Un Sertifikalı Toplu Çanta Dokuma PP Lamine Kumaş
| Malzeme: | dokuma PP |
|---|---|
| Ürün adı: | BM sertifikasına sahip büyük çanta |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Taşıma Kimyasal Tozlarında Kullanılan Büyük İletken Dökme Torbalar
| Ürün adı: | Tip C iletken çanta |
|---|---|
| Alt Boyut: | 39*39'',41*41'' |
| Renk: | Beyaz |
1000kg Anti Statik Boşaltma Derecelendirilmemiş Toplu Çantalar Özelleştirilmiş Alt
| Alt Seçenek (Deşarj): | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yükleme Ağırlığı: | 500-3000kg |
| Ürün adı: | %100 bakire pp |
Çimento için Büyük Dökme Pp Çuval 1000kg FIBC Jumbo Çanta
| Alt seçenek (boşaltma): | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| yükleme ağırlığı: | 500-3000kg |
| Ürün adı: | %100 Bakire PP |
2860lbs 4 Panel Food Grade Fibc Jumbo Torbalar 6OZ Kaplamasız Polipropilen
| UV Tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2860 lb |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |

