Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ uv stabilization fibc bulk bag ] eşleşme 266 Ürünler.
Özelleştirilmiş Mısır unları / Pirinç U-panel Gıda Sınıfı Toplu Çantalar Süper Çuvallar
| güvenlik oranı: | 5:1 |
|---|---|
| kapasite: | 750kg |
| malzeme: | %100 bakire PP |
Blue Eleme - Prova Big Bag FIBC PP Dokuma Dairesel Kare Tabanlı Jumbo Torbalar
| Yazdır: | bir panelde en fazla üç renk |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Kum Yapı Malzemesi İçin Gübre Fibc Taşıma Çantası 1000kg
| Başvuru: | Taşıma çantası |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Depolama Boyaları Yanıcı Kimyasal Ürünler FIBC Jumbo Çanta İletken
| kapasite: | 500kgs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| Ürün adı: | topraklanmış büyük çanta |
1000kg PP Dokuma Süper Çuval Toplu Çanta Özel Logo
| Ürün adı: | topraklı iletken big bag |
|---|---|
| Yetenek: | antistatik |
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
500KG Topraklanabilir Jumbo Havalandırmalı Toplu Çantalar Üstü Açık Anti Statik
| Kapasite: | 500KG |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| sertifika: | NEL / SGS |
Logo Baskılı 4 Panel İletken Toplu Çantalar Anti Statik Toplu Çantalar
| Kapasite: | 3300 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
1000 kg Anti statik Endüstriyel Toplu Çanta CROHMIQ mavi / beyaz depolama kimyasal toz için
| Ürün adı: | D tipi enerji tüketen torba |
|---|---|
| Malzeme: | CROHMIQ kumaşı |
| Renk: | Mavi / Beyaz |
Dört Panel 600KG İletken Big Bag, Beyaz Polipropilen Büyük Toplu Çanta
| kapasite: | 600kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Anti statik dökme torbalar CROHMIQ mavi
| Ürün adı: | D tipi enerji tüketen torba |
|---|---|
| Malzeme: | CROHMIQ kumaşı |
| Renk: | Mavi / Beyaz |

