Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ uv stabilization fibc bulk bag ] eşleşme 266 Ürünler.
Kimyasal toz taşıma için Tip D Fibc CROHMIQ mavi / beyaz
| Ürün adı: | dağıtıcı toplu çanta |
|---|---|
| Malzeme: | CROHMIQ kumaşı |
| Renk: | CROHMIQ mavi veya beyaz |
beyaz 2200LBS Polipropilen Jumbo Dökme Big Bag FIBC
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2200lbs |
Beyaz Siyah Toplu Gıda Sınıfı FIBC Çanta Büyük Havalandırmalı Pp Dokuma Çanta
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 libre |
FIBC Çapraz Köşe İletken Torba Çimento Torbası 3000 LBS Özel Tasarım
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205lbs |
Jumbo Gıda Sınıfı FIBC Çapraz Köşe Büyük Toplu İletken Çimento Çantası
| malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| kapasite: | 2205 libre |
100% Pure PP Jumbo Bags Bag Fibcs for Industrial Transport Using
| material: | PP |
|---|---|
| Product name: | bulk bag |
| capacity: | 2205lbs |
Beyaz Siyah Gri UN Big Bag 4 Renk En Çok Bir Tarafa Baskı
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 libre |
100% Pure PP Big Bag/ Baffle Bag/ Q Bag/ FIBC/ Jumbo bag for shipment
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 lb |
Nefes alan polipropilen kumaş Havalandırmalı dökme torbalar, sebze soğan ton torba
| Ürün adı: | havalandırmalı dökme çantalar |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| uv tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |

