Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ uv stabilization fibc bulk bag ] eşleşme 270 Ürünler.
Anti-Statik Kum Çimento Dökme PP Dokuma Big Bag 4 Çapraz Köşe Döngü
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
ADR RID ve IMDG Taşımacılığı için PP FIBC kaplı ve kaplanmamış 1 tonluk torbalar
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Kimyasal malzemeler FIBC 3000 lbs'ye kadar BM büyük torba kapasitesi sertifikalı
| Sertifika: | SGS / CPTC |
|---|---|
| Kapasite: | 3000 lbs'ye kadar |
| güvenlik oranı: | 6: 1 |
Özelleştirilmiş Dört Döngüler BM tarzı büyük jumbo çanta 600 kg OF bakire PP
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 600kg |
| güvenlik oranı: | 6: 1 |
Büyük 4 Paneller 3000lbs dairesel PP UN büyük çanta FIBC 1 Ton askı tasarımı
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| güvenlik oranı: | 6: 1 |
PP Düz Tabanlı BM Kimyasal Fibc Büyük Jumbo Çanta 2750lbs 6-1 güvenlik oranı
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
|---|---|
| Ürün adı: | BM sertifikası ile büyük çanta |
| güvenlik oranı: | 6: 1 |
Tehlikeli madde depolama için 2200lbs BM büyük çanta
| uv tedavisi: | standart ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Yazdır: | ile veya hayır |
Tehlikeli maddeler için BM büyük çanta
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
|---|---|
| Ürün adı: | BM sertifikası ile büyük çanta |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
U-panel 1000kg BM büyük çanta, tehlikeli mal taşımacılığı UN FIBC
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 6: 1 |
41 * 41 "UV İşlemli Big Bag FIBC Süper Çuval U Panel Şeklinde Nem Geçirmez
| Ürün adı: | panel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 39 * 39 '', 41 * 41 '' |
| renk: | SGS / CPTC |

