Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ uv stabilization fibc bulk bag ] eşleşme 270 Ürünler.
4 Döngü BM Sertifikalı 600kg Pp Fibc Torbaları Düz Dipli
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| kapasite: | 600kg |
| güvenlik oranı: | 6:1 |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
Beyaz 39x39 "4400lbs Yanıcı Malzeme İçin İletken Büyük Çanta
| Ürün adı: | C tipi iletken çanta |
|---|---|
| Alt Boyut: | 39 * 39 ", 41 * 41 '' |
| renk: | Beyaz |
Gıda sınıfı Esnek Ara Toplu Konteynerler PP Dokuma Jumbo Çanta FIBC
| Ürün adı: | dairesel çanta |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', |
| Renk: | siyah, beyaz, mavi, |
4 Kaldırma UV ile İki Döngü Mavi Gıda Sınıfı FIBC Dairesel FIBC Çanta Tedavi
| Renk: | mavi |
|---|---|
| Ürün adı: | İki looplu dairesel FIBC |
| Sertifika: | SGS / CPTC |
Gıda Sınıfı Büyük polipropilen Esnek Ara Dökme Konteynerler FIBC
| sertifika: | SGS/CPTC |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| Renk: | Beyaz |
Anti-statik astar UV ile Jumbo Çanta 1000kg Gıda Sınıfı FIBC
| renk: | Beyaz |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| sertifika: | SGS/CPTC |
Gıda endüstrisi için işlenmiş polipropilen Big Bag Gıda Sınıfı FIBC UV
| güvenlik oranı: | 5:1 |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| malzeme: | %100 bakire PP |
Bej Dairesel 1 ton Gıda Sınıfı FIBC, iki muamele UV ile işlenmiş
| renk: | Beyaz |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| sertifika: | SGS/CPTC |

